Vložkování komínů-Sanace

3_2.jpg

Dodatečné Vložkování se provádí u stávajících komínů tzv. obnova komínů - sanace anebo z důvodů změny spotřebiče paliv nebo změnou druhu paliva.

Používané komínové vložky :Pro pevná paliva : Nerezové Ohebné tl:0,4 mm, Nerezové pevné tl: 0,6 , 0,8 a 1 mm, šamotové vložky a) klasické b) izostatické.

plast , koaxiální plast / hliník , keramické.

Spolupracujeme s výrobci : Almeva, Brilon, Bertrams, Ricom gas, Regulus, Skoberne, Schiedel, Jeremias, Ekka, Eko Komíny, Komíny CZ, Karl, Ciko-Komíny, Heluz, VK Vacovský, Komíny Roka Ráža , Čupr Company ,Skorsten , Tech Trading, aj...

Orientační ceny vložkování za jeden komínový průduch: Vložkování - vypouzdření spalinové cesty na (klíč) pro kondenzační kotle (plast: vč kouřovodů, montáže , vysekání a zazdění , revize , doprava a příprava staveniště). Nejčastěji objekty : RD , byty. Finální vyúčtování od spotřeby materiálu a provedené práce , nejčastěji od 12.000kč do 17.000Kč vč DPH 15%.

Vložkování - sanace komína na (klíč) - pro pevná paliva ( nerez ) Dle ČSN 734201 . Běžného rodinného domu s montáží ,výseky a zazdění ,nové dvířka, dopravou ,případně montážní plošinou a revizí s výpočtem od 25.000 do 38.000Kč a to bez frézování

Příklad rodinný dům a výška 12 metrů , Služba na (klíč) s frézování , vložkováním , vysekání ,zazdění vč zed materiálu , montážní plošinou ,dopravou, revizí včetně výpočtu , hrubý úklid. Byla cena vč DPH 15% 45.000Kč.

NEOBSAHUJE: Kouřovod a likvidaci odpadů (sutě)

Přesné ceny lze určit po zaměření (obhlídka) na stavbě , je zhotovená cenová nabídka v případě zájmu zákazník pošle objednávku , po zhotovení díla je zaslána revize s fakturou se splatností 14 dnů.

V případě zájmu nás kontaktujte a rádi vám doporučíme vhodný typ

Zhotovíme zaměření a návrh spalinové cesty a po té vyhotovíme cenovou nabídku.

Tuto službu zajišťuje technik - Patrik Volše Tel .: 775 640 610 , E.mail:patrikvolse@kominictvi-volse.cz .

Vložkování komínů-Sanace

© 2024 Kominictví Volše | Administrace | Mapa stránek
Webdesign: Crespo, s.r.o.