Technické poradenství , i před Revizí

Tuto služba může být použitá např :Před projekcí objektu , výstavbou - rekonstrukcí objektu , anebo nákupem komína , výběrem spotřebiče paliv atd..............................

Tato služba je zpoplatněna , hlavním cílem je předání zhotoviteli informace profesního typu , nejčastější závady komínů , technická podpora , návrh řešení , obecné seznámení z předpisy , řešení přívodu spalovacího vzduchu , prostupy atd...... .

Při využití této služby "Technické poradenství před revizí" si můžete ušetřit případné komplikace , tzv. nedodělky , nedořešky , závady. O kterých jste neměli ponětí , a zjistil je revizní technik při revizi , a oznámí nám tento skutek a že revizní zpráva bude negativní. Revizí zprávy v 90% si zákazníci objednávají a) těsně před kolaudací b)těsně před nastěhováním c) v době kdy se tam již bydlí , a to v takových případech může být zjištěná závada obtížně odstraněná anebo je dost finančně zatížená.

Informuj se v čas a nedej na chytrácké povídačky které se vedou napájecích zařízení .

Tuto službu zajišťuje technik - Patrik Volše Tel .: 775 640 610 .

Případné objednávky a dotazy na mail .: patrikvolse@kominictvi-volse.cz

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - Platné od 1.1.2020

p>Cena služby od 1000kč+DPH21%=1210Kč , obsahuje : Konzultaci a případný návrh spalinové cesty , proškolení a to vše do 90minut. Každá další započatá hodina 500kč+21%DPH=605Kč , s dopravou do 20km (celkem obousměrně) a každý další kilometr 10kč+21%DPH=12,1Kč , Platba převodem po té fakturou se splatností 14 dnů.

Objednávka - (a) písemná - mailem , poštou b) ústní - osobně , telefonicky) . Objednatel svojí objednávkou stvrzuje že je seznámen s všeobecnými obchodními podmínky uvedené na www.kominictvi-volse.cz/služba a souhlasí se zpracováním osobních údajů GDPR.

NEOBSAHUJE : Výpočet spalinové cesty - Ten je v samostatné sekci / " Návrh spalinové cesty - Výpočty ".
© 2024 Kominictví Volše | Administrace | Mapa stránek
Webdesign: Crespo, s.r.o.