Měření Termokamerou a jinééé

- Disponujeme moderní technikou : Testo , Wöhler, Bosch , InCam….

- Vstupte a čtěte více….

- Měření spalin přístrojem Testo možno pro všechny druhy paliv = analýza spalin (teplota , kyslík , obsah CO ředěné a neředěné , podtlak či přetlak).

- Měření vlhkosti dřeva.

- Detekce CO v prostoru.

- Měření (dynamického) Tahu komína .

- Teplota spalin.

- Měření zpětného tahu ( u plynového kotle s přerušovačem tahu).

- Měření 4 Pa .Co je to 4Pa test a k čemu slouží. Tímto testem určíme, zda je dostatečný přívod vzduchu pro spalování u plynových spotřebičů paliv s otevřenou spalovací komorou. 4 Pa test slouží ke kontrole mezních hodnot podtlaku pro bezpečný provoz plynových ohnišť (hořáků) a klimatizací jak v kotelnách, tak i v domácnostech.

- Měření 8 Pa .Co je to 8Pa test a k čemu slouží. Tímto testem určíme, zda je dostatečný přívod vzduchu pro spalování u spotřebičů paliv na pevná paliva s bez přívodu vzduchu CPV. 8 Pa test slouží ke kontrole mezních hodnot podtlaku pro bezpečný provoz plynových ohnišť (hořáků) a klimatizací jak v kotelnách, tak i v domácnostech.

- Průvětrnost otvorů : Anemotrem.

- Prohlídku - inspekci : kamerou anebo endoskopem.

- Měření termokamerou , prohlídky objektů o úniků tepla , tepelných mostů , u komínových těles prostup tepla na okolní konstrukce.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - Platné od 1.1.2020

U jednotlivých služeb vám cenu sdělíme na základě vaší poptávky.

Měření termokamerou obsahuje: Dopravu do 20 km (celkem obousměrně) od sídla Firmy a každý další kilometr 10kč+21%DPH=12,1Kč , práce s termokamerou (do 90 min) 999+21%DPH=1208Kč . Platba Po té převodem - fakturou se splatností 14 dnů , na přání (nahlášení Předem - Hotově) Objednávejte na : objednavky@kominictvi-volse.cz anebo Patrik Volše 775 640 610

Objednávka - (a) písemná - mailem , poštou b) ústní - osobně , telefonicky) . Objednatel svojí objednávkou stvrzuje že je seznámen s všeobecnými obchodními podmínky uvedené na www.kominictvi-volse.cz/služba a souhlasí se zpracováním osobních údajů GDPR.

© 2024 Kominictví Volše | Administrace | Mapa stránek
Webdesign: Crespo, s.r.o.