Čištění Komínů - (výmety)

2_5.jpg

Čištění spalinové cesty se provádí zejména se zaměřením na odstraňování pevných usazenin .

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - Platné od 1.1.2020

Tato služba - je zaměřená na pevná paliva / která je potřeba čistit vícekrát do roka , a odstraňovat požárně nebezpečnou vrstvu (sazí) z komínového průduchu, a následné vybrání . Nejedná se o kontrolu spalinové cesty . Cena je od 300kč+21%DPH=363Kč Tato služba obsahuje : Dopravu do 20 km (celkem obousměrně) od sídla Firmy každý další kilometr 10kč+21%DPH=12,1Kč , čištění + potvrzení o čištění . Platba Po té převodem - fakturou se splatností 14 dnů , na přání (nahlášení Předem - Hotově) . Objednávejte na : objednavky@kominictvi-volse.cz

*Cena je za jeden komínový průduch

Objednávka - (a) písemná - mailem , poštou b) ústní - osobně , telefonicky) . Objednatel svojí objednávkou stvrzuje že je seznámen s všeobecnými obchodními podmínky uvedené na www.kominictvi-volse.cz/služba a souhlasí se zpracováním osobních údajů GDPR.

Ve spalinové cestě a na vybírání pevných znečišťujících částí nahromaděných v neúčinné výšce komínového průduchu nebo kondenzátů ze spalinové cesty. Pokud máme jakýkoli spotřebič paliv ( na plyn, dřevo, uhlí ...) pak musíme při jeho provozu počítat s usazováním pevných částic na vnitřní stěně spalinové cesty. Usazeniny mohou způsobovat snížení komínového tahu v horším případě může dojít k tzv. vyhoření sazí.

Minimální lhůty pro čištění se dočtete v sekci kontroly spalinových cest .

Čištění Komínů - (výmety)

© 2024 Kominictví Volše | Administrace | Mapa stránek
Webdesign: Crespo, s.r.o.